ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Grofkoti U15 začenjajo pomlad

10. 3. 2017 Akademija

u15

Fantje U15 ta vikend začenjajo s spomladanskim delom prvenstva. V jesenskem delu so na petnajstih tekmah 13krat zmagali, enkrat igrali neodločeno in enkrat izgubili. Torej štirideset od možnih petinštiridesetih točk. V

Trener Marko Gobec:

V sredini januarja smo začeli s pripravami na spomladanski del prvenstva. V tem obdobju so se fantje maksimalno podredili nogometu, saj se zavedajo, da jim lahko trdo delo prinese napredek v prihodnosti. Hvaležni smo klubu, ki je nogometašem s pomočjo staršev omogočil štiridnevne priprave v Umagu. Tam smo odigrali dve zahtevni pripravljalni srečanji, s katerih smo se veliko naučili. Celotno obdobje ocenjujem kot zelo pozitivno, oddelali smo ga na visokem nivoju in mislim, da smo pripravljeni na drugi del prvenstva. Prepričan sem, da bomo še boljši kot v jesenskem delu prvenstva. Pred nami so težke tekme, prva že v nedeljo na mestnem derbiju s Šampionom, ampak glede na prikazan trud fantov, me ni strah tako za prvenstvo, kot za prihodnost nogometa v Celju.

V prvem krogu drugega dela sezone bodo Grofkoti gostujoča ekipa. A na domačem Olimpu, čaka jih tekma s Šampionom.

16. krog lige U15 vzhod: Šampion – Celje

  • nedelja, 12. marec 2017, ob 15:30
  • Celje, Olimp – umetna trava
u15 prva (1) u15 prva (3)

u14

Prvenstvo v 1. LSD MNZ Celje se nadaljuje 17. marca 2017 (v 10. krogu je ekipa prosta. 11. krog bo na sporedu 24. marca).

u13

Prvenstvo v 1. LMD MNZ Celje se nadaljuje 26. marca 2017.

u12

Prvenstvo v 2. LMD – skupina B MNZ Celje se nadaljuje 26. marca 2017.

u11

Tekmovanje Starejših cicibanov – skupina A MNZ Celje se nadaljuje 1. aprila 2017.

u10

Tekmovanje Starejših cicibanov – skupina B MNZ Celje se nadaljuje 1. aprila 2017.

Like this Article? Share it!