četrtek, 25. maj 2017

Brecl podpisal prvo profesionalno pogodbo

13. 3. 2017 Člansko moštvo
brecl podpis

Amadej Brecl, 19-letni bočni branilec, je podpisal svojo prvo profesionalno pogodbo, z veljavnostjo do konca leta 2019.

Amadej se je rumeno-modri družini pridružil pri sedmem letu starosti. V lanski sezoni je še nastopal za mladince, v jesenskem delu letošnje sezone pa je nabiral izkušnje pri Bravu. S članskim moštvom je opravil priprave v Umagu in prepričal strokovno vodstvo, da ga zadrži v matičnem klubu. Na tekmah v Kopru in Krškem je že bil med osemnajsterico, s svojim trudom pa morda že kmalu prepriča trenerja za prvi članski nastop v Prvi ligi.

Amadej Brecl:

Vesel sem bil že na začetku sezone, ko mi je klub v podpis ponudil amatersko pogodbo. To je pomenilo, da mi je uspelo priti skozi vse selekcije NK Celje do članskega moštva, kar je posebna čast za mladega nogometaša. Sedaj sem podpisal profesionalno pogodbo, kar pomeni, da mi klub zaupa in name resno računa v prihodnosti. Jaz se bom oddolžil še z večjim trudom, saj si želim čimprej dobiti priložnost na igrišču. Ko jo bom dobil, se bom maksimalno potrudil, da jo bom upravičil. Do takrat pa me čaka trdo delo in izpolnjevanje trenerjevih zahtev na vsakem treningu.