petek, 19. januar 2018
NK Celje

Najprej proti Mariboru, nato prvič za reprezentanco U21

17. 3. 2017 Člansko moštvo

Tekma z Mariborom bo zadnja pred reprezentančnim premorom. Tudi ta bo v znamenju udeležbe nogometaša našega kluba na državnem nivoju. Janez Pišek se bo še pred 19. letom starosti (4. maj 1998) udeležil zbora reprezentance U21. Doslej je za vse državne selekcije zbral 50 nastopov, na tekmi s Hrvaško prihodnji petek pa bo kandidiral za novega. Še prej pa ga jutri čaka morebitna 33. prvenstvena tekma.

Janez Pišek:

Vesel sem vpoklica v reprezentanco. Trdo delo na treningih in tekmah v svojem klubu so bile opažene tudi s strani selektorja Primoža Glihe. Veselim se reprezentančne akcije, vendar bom o njej razmišljal po tekmi z Mariborom.

Pred to tekmo je prisotne nekaj več napetosti, to se je čutilo na treningih v zadnjih dneh. Z njimi je vedno lepo igrati, veliko ljudi pride na stadion in v takem vzdušju se res dobro počutim na igrišču. Seveda bomo tudi tokrat šli na zmago, tako kot na vsaki tekmi.

Like this Article? Share it!