sreda, 26. april 2017

Dan tekme: Celje – Maribor ob 20:15

18. 3. 2017 Člansko moštvo
tekma

Dan tekme. Grofje zvečer gostijo Mariborčane. ‘Štajerski derbi’, ‘Bitka za Štajersko’ … Tekma, ki vedno privabi veliko število navijačev na tribune Arene Petrol. Tako domačih, kot tudi gostujočih privržencev.

Da bi se izognili gneči, vam svetujemo, da se odpravite na tekmo prej kot ponavadi. Blagajni bosta odprti ob 19:00, uro in petnajst minut pred začetkom dvoboja.

Domači navijači lahko kupite vstopnice na blagajni med Areno Petrol in dvorano Zlatorog. Za vas bodo na voljo sektorji A, B, C in D na glavni tribuni, vstopate na vhodu 2.

Za gostujoče navijače bo odprta blagajna pri vhodu 3 na glavno tribuno, kjer bodo nastanjeni na sektorjih E in F, za gostujočo navijaško skupino bodo vstopnice na voljo pri vhodu 5 na južni tribuni.

Vstopnice na glavni tribuni so 5 EUR, ženske in otroci imajo vstop prost, za gostujočo navijaško skupino na južni tribuni so vstopnice na voljo po 3 EUR.

Nogometni klub Celje prosi vse gledalce za razumevanje z željo, da tekma poteka v športnem vzdušju.

25. krog Prve lige Telekom Slovenije: Celje – Maribor ob 20:15

• Lestvica pred 25. krogom
    • 1. Maribor 55
    • 2. Olimpija 46
    • 3. Domžale 43
    • 4. Celje 34
    • 5. Gorica 34
    • 6. Koper 34
    • 7. Rudar 29
    • 8. Krško 23
    • 9. Aluminij 22
    • 10. Radomlje 9
  • Moštvi sta se na Areni Petrol pomerili 43-krat, 8-krat so slavili Grofje, 17-krat zmagovalca ni bilo, 18krat so zmagali gostje.
  • V letošnji sezoni sta se ekipi srečali dvakrat, obakrat so slavili Mariborčani. Na prvi tekmi na Areni Petrol je bilo 0:3, v Ljudskem vrtu 2:0.
  • Prepoved nastopa: Jure Travner in Amar Rahmanović, oba sta na tekmi v Krškem prejela četrti oziroma sedmi rumeni karton v sezoni.
  • Tekmo bo sodil Damir Skomina.