ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Ne dopingu in uživajmo v čistem športu

10. 4. 2017 Člansko moštvo

Danes je svetovni dan čistega športa, namenjenega promociji boja proti dopingu in širitvi ideje o čistem športu. V NK Celje smo se pridružili svetovni kampanji “Play True Day”, skupaj z Nogometno zvezo Slovenije in Slovensko antidoping organizacijo SLOADO.

V sklopu Nogometne zveze Slovenije smo dan čistega športa obeleževal minuli vikend, na tekmi Prve lige Telekom Slovenije in na tekmah 1. slovenske mladinske in kadetske lige. Ob prihodu na igrišče so imeli vsi nogometaši posebne majice “Igram pošteno”.

20170409 CELOLI (5) kadeti cel rud (1) (Kopiraj) mladinci cel rud (1) (Kopiraj)

Kapetani Jure Travner (člani), Blaž Žgajner (mladinci) in Nik Čater (kadeti) pa so podpisali zaobljube.

kapetani nk celje (2) (Kopiraj) kapetani nk celje (4) (Kopiraj) kapetani nk celje (1) (Kopiraj)

Skupaj recimo ne dopingu in uživajmo v čistem športu.

Like this Article? Share it!