torek, 16. januar 2018
NK Celje

Štravs (U17): “Bili smo boljši!”

12. 4. 2017 Akademija

Kadeti so v 19. krogu 1. SKL premagali vrstnike velenjskega Rudarja s 3:2. Za Mlade Grofe sta zadetke prispevala Tilen Udovč in po dva Lan Štravs.

Celje:
Sekulić, Zdovc (od 71′ Gajić), Jevšenak, Udovč, Čater, Korošec, Poljanec (od 69′ Bauman), Drobinc, Čakš (od 77′ Šanca), Čufer, Štravs (od 78′ Sešlar).

Lan Štravs:

Mislim, da smo si bili na tekmi veliko boljši nasprotnik. To je posledica trdega dela na treningih in pripravi na Velenjčane. Srečanje smo dobro odprli, veliko časa imeli žogo v svoji posesti, a nam je malo zmanjkalo do zadetka. Prvi so povedli igralci Rudarja in na odmor ob polčasu odšli s prednostjo. V drugem delu smo po trenerjevih navodilih ob polčasu zaigrali boljše in hitro izenačili. Tu se nismo ustavili, napadali smo še naprej in dosegli še dva zadetka in tekmo prevesili v naš prid. Osvojili smo pomembne tri točke v boju za obstanek.

Mladi Grofje bodo naslednjo tekmo odigrali v soboto v Kopru, prihodnjo sredo pa jih čaka mestni derbi s Šampionom.

Like this Article? Share it!