torek, 16. januar 2018
NK Celje

Z Olimpijo do remija in zmage

8. 5. 2017 Akademija

mladinci

Mladinci so se v 23. krogu 1. SML z vrstniki Olimpije razšli brez zadetkov.

Celje: Ravnak, Zorko, Cikaqi, Pečnik, Kovač, Kesić, Zalokar (od 70′ Grbec), Krivec (od 89′ Bercko), Plaznik, Drobinc (od 61′ Javornik), Verhovšek.

Naslednja: Triglav – Celje, sobota, 13. 5., ob 15:00.

kadeti

Kadeti so v 23. krogu 1. SKL premagali Olimpijo z 2:0. Strelca: Štravs (3′), Čakš (52′).

Celje: Sekulić, Zdovc, Jevšenak, Udovč, Čater, Korošec, Drobinc (od 76′ Šanca), Čakš (od 67′ Kužnik), Čufer (od 62′ Sešlar), Štravs, Bauman (od 52′ Vezaj).

Igralec Jaka Korošec:

Tekmo smo začeli odločno in z visokim pritiskom na nasprotnikove igralce, kar se nam je obrestovalo v tretji minuti, ko je napako vratarja Olimpije kaznoval Lan Štravs. S tem načinom igre smo nadaljevali in prvi polčas s prednostjo zadetka pripeljali do konca.

V drugem polčasu smo nadaljevali samozavestno in z željo po zmagi, kar je prineslo drugi zadetek v triinpetdeseti minuti, ko je zadel Robi Čakš. Z ekipnim duhom in borbenostjo smo mirno igrali do konca tekme. Z zmago smo potrdili odlično formo, ki se v spomladanskem delu vztrajno dviguje.

Naslednja: Triglav – Celje, sobota, 13. 5., ob 17:00.

Like this Article? Share it!