torek, 16. januar 2018
NK Celje

Kadeti v Kranju do treh točk

15. 5. 2017 Akademija

mladinci

24. krog 1. SML: Triglav – Celje 6:0.

Celje: Ravnak, Ramot, Javornik, Cikaqi (od 60′ Tič), Pečnik, Kovač, Zalokar (od 46′ Radaković), Grbec, Plaznik, Drobinc (od 40′ Kesić), Verhovšek.

Naslednja: Celje – Gorica, nedelja, 21. 5., ob 17:30.

kadeti

24. krog 1. SKL: Triglav – Celje 1:3. Strelci za Celje: Čakš (30′), Štravs (44′), Drobinc (62′)

Celje: Sekulić, Zdovc (od 75′ Gajić), Jevšenak, Udovč, Čater, Korošec (od 79′ Vezaj), Poljanec (od 72′ Lahe Korošec), Drobinc, Čakš (od 69′ Šanca), Štravs, Sešlar (od 57′ Kundih).

Igralec Gabrijel Jevšenak:

Vedeli smo, da nas čaka težka tekma, vendar se s tem nismo preveč obremenjevali, saj se zavedamo naših ciljev in pričakovanj. V tekmo smo šli, tako kot v vsako drugo, samozavestno, ponosno in pripravljeni pustiti srce na igrišču. Začeli smo slabo, saj so domačini že v začetnih minutah povedli. A se nismo pustili zmesti, pripravljeni smo bili še bolj garati in se boriti. Tekma je bila zelo živahna, akcije so se vrstile na eni in na drugi strani. Verjamem, da je prav naša srčnost in odločnost vplivala na preobrat in nam prinesla zmago v Kranju.

Naslednja: Celje – Gorica, nedelja, 21. 5., ob 15:30.

Like this Article? Share it!