torek, 16. januar 2018
NK Celje

Prva je tu, sledita še dve

18. 5. 2017 Člansko moštvo

Prva liga Telekom Slovenije, 34. krog | 17. maj 2017 ob 20:15 | Ljudski vrt, 1.200 gledalcev | Strelci: Cvek (57′), Hodžić (85′ ag).

Pred tekmo so Grofje napovedali, da jih zanimajo do konca sezone samo tri zmage. Goran Cvijanović je zadovoljen, da je prva tukaj.

Po remiju Gorice z Domžalami in naši zmagi v Mariboru se je razlika do četrtega mesta zmanjšala na tri točke. “Tekma je bila zelo pomembna po nesrečnem porazu proti Krškemu.

Vedeli smo, da če danes ne zmagamo, nimamo več veliko možnosti za uvrstitev v evropske kvalifikacije. Zmaga v Mariboru je zelo pomembna za končnico prvenstva in verjamemo, da nam bo na zadnjih dveh tekmah uspelo.

Po tekmi s Krškim smo si povedali, da imamo še tri tekme, da se zavedamo, da nas čaka obveza, da vse tri zmagamo in da kaj drugega ne pride v poštev. Čez prvo oviro smo šli, ostajata še dve,” je Cvijanović razkril zadovoljstvo in načrt za preostali tekmi.

Like this Article? Share it!