nedelja, 17. december 2017
NK Celje

Zaključek Otroške nogometne šole

5. 6. 2017 Akademija

Zaključek Otroške nogometne šole Celje | 2. junij 2017 | Arena Petrol, Celje

V petek je več kot sto otrok udeležencev Otroške nogometne šole Celje dobilo priložnost igranja nogometa na Areni Petrol. Na tradicionalnem vsakoletnem zaključku sta jih pozdravila tudi Amadej Brecl in Janez Pišek.

Na zaključku Otroške nogometne šole Celje so vsi mladi nogometaši v sproščenem in zabavnem vzdušju dobili priložnost, da pred starši pokažejo svoje znanje. Ob navijanju s tribun so lahko začutili, kako je igrati na Areni Petrol in morda je to vzpodbuda, da bodo v prihodnje postali naslednji nogometaši NK Celje. Ob koncu prireditve, na podelitvi sta se pridružila tudi mlada reprezentanta in naša nogometaša Amadej Brecl in Janez Pišek. Amadej se je spomnil dni, ko je pri sedmih letih začel z igranjem nogometa, Janez pa je vsem zaželel lepe počitnice.

Otroška nogometna šola Celje je v šolskem letu 2016/2017 potekala na šestih osnovnih šolah v Celju: OŠ Ljubečna, OŠ Hudinja, OŠ Lava, 1. OŠ Celje, 2. OŠ Celje in OŠ Frana Kranjca.

Fotogalerija na omrežju Facebook

Like this Article? Share it!