torek, 16. januar 2018
NK Celje

Izvrstno; v Miklavžu prvo in tretje mesto

10. 6. 2017 Akademija

Fantastičen uspeh naših nadebudnih nogometašev! Selekciji U9 in U11 sta se odlično odrezali na mednarodnem turnirju v Miklavžu. Zasedba U9 NK Celje, na čelu s trenerjem Marijem Močičem, je osvojila 1. mesto. Zasedba U11, ki jo vodi trener Marko Gobec je bila tretja. Čestitamo! Naziv najboljšega igralca na turnirju je pripadel Esu Hankusiću, najboljši vratar turnirja je bil Nik Toplak (oba iz ekipe U9).

Na turnirju so sodelovale ekipe iz Hrvaške, Avstrije, Madžarske in Slovenije. Ekipa U9 NK Celje je bila najboljša, potem ko je v velikem finalu z visokih 5:0 premagala Bistrico. Kot zanimivost dodajmo, da je Nik Toplak, kateremu je pripadel naziv najboljšega vratarja na turnirju, sicer napadalec. Tokrat se je izvrstno znašel tudi med vratnicama. Ekipa U11 je v polfinalu z 1:0 nesrečno izgubila proti Aluminiju iz Kidričevega, ki je gol dosegel po predložku iz kota. V tekmi za končno tretje mesto so bili mladi Celjani, ki so na turnirju prikazali odlične predstave, s  5:0 boljši od Radelj. Z najboljšim vratarjem turnirja se lahko pohvali tudi ekipa U11. Najboljši je bil Jaka Lubej.

Like this Article? Share it!