petek, 19. januar 2018
NK Celje

Na uvodnem treningu 23 nogometašev

15. 6. 2017 Člansko moštvo

Danes so s pripravami na novo sezono začeli igralci prve ekipe. Po skupnem sestanku je sledil trening. Menedžer članskega moštva NK Celje Tomaž Petrovič je imel na uvodnem treningu na voljo 23 nogometašev. Slednji bodo trenirali na zelenici Arene Petrol ter zelenici Skalne Kleti. Današnji prvi trening so pospremili predstavniki številnih medijskih hiš. Tekom jutrišnjega dne bomo sporočili s katerimi ekipami se bo Celje pomerilo v pripravljalnem obdobju in pa tudi kateri nogometaši v prihodnje ne bodo več člani prve ekipe NK Celje.

Spasoje Bulajić ima do 30. junija z Nogometnim klubom Celje sklenjeno pogodbo športnega direktorja, zatem bo končal sodelovanje z rumeno-modrimi. Danes se je izkazal s spoštovanja vredno potezo, potem ko je sprva izrazil željo, da pride na uvodni trening ter se poslovi od celotnega moštva. To je tudi storil. Sprva se z besedami poslovil, kasneje pa vsakemu igralcu posebej stisnil roko ter jim zaželel vse dobro.

Like this Article? Share it!