petek, 19. januar 2018
NK Celje

Člansko moštvo že v polnem ritmu priprav

16. 6. 2017 Člansko moštvo

Člansko moštvo NK Celje ima danes na sporedu drugi dan priprav na novo sezono. Varovanci menedžerja Tomaža Petroviča in njegovega pomočnika Mirka Smodeja so že v polnem ritmu priprav, ko bodo v prihodnjih tednih naredili vse, da začetek domačega prvenstva pričakajo maksimalno pripravljeni.

Tokrat pa objavljamo imena tistih, ki v prihodnje ne bodo več nosili rumeno-modrega dresa. To so Matic Kotnik, Žiga Kous, Damir Hadžić, Dalibor Volaš, Goran Cvijanovič, Goran Galešič, Tilen Klemenčič, Matej Podlogar, Anej Lovrečič, Lovre Čirjak, Irfan Hadžić in Tomislav Barišič. Vsem se zahvaljujemo za sodelovanje, v prihodnje pa jim želimo vse dobro.
Strokovni štab bo na prihajajočih treningih preizkušal številne posameznike, ki bodo v Celju na preizkušnji. O vsem vas bomo sproti obveščali.

Like this Article? Share it!