petek, 19. januar 2018
NK Celje

Znan razpored pripravljalnih tekem; nasprotnika tudi romunski in hrvaški prvak

17. 6. 2017 Člansko moštvo

Dokončno je znan spored pripravljalnih tekem članskega moštva NK Celje. Moštvo Tomaža Petroviča in njegovega pomočnika Mirka Smodeja bo odigralo šest pripravljalnih tekem. Nasprotniki bodo Rubin iz Kazana, romunski prvak Viitorul Constanta, Brežice, Ural, hrvaški prvak Rijeka in za konec Dob. Celjani bodo torej odigrali nekaj zelo zahtevnih prijateljskih tekem z uglednimi klubi. Točne lokacije obračunov bomo objavljali sproti. Žreb parov za novo tekmovalno sezono bo v četrtek, na Brdu pri Kranju.

Spored pripravljalnih tekem:

Torek, 20. junij: Rubin Kazan – Celje
Ponedeljek, 26. junij: Celje – Viitorul Constanta
Sreda, 28. junij: Brežice – Celje
Petek, 30. junij: Ural – Celje
Sreda, 5. julij: Rijeka – Celje
Sobota, 8. julij: Dob – Celje

Like this Article? Share it!