četrtek, 23. november 2017
NK Celje

Okrepitev v konici napada

13. 7. 2017 Člansko moštvo

Člansko moštvo Nogometnega kluba Celje dobiva okrepitev v konici napada. Rumeno-modri tabor je okrepil Bian Paul Šauperl. Napadalec, ki je je nogometno pot začel v Mariboru. S celjskim prvoligašem je podpisal dvoletno pogodbo.

22 – letni Bian Paul Šauperl je nazadnje nosil dres Veržeja. Prej je igral za Maribor B, ko je na tridesetih tekmah dosegel trinajst golov. Zaigral pa je tudi za prvo ekipo Maribora. V preteklosti je nosil dres reprezentance Slovenije do 19, 18 in 17 let. S prihodom v Celje je zaostril konkurenco v napadu. »Podpis pogodbe s Celjem zame pomeni nova priložnost. Super se počutim, ko sem dobil resnično eno zelo lepo priložnost, ki jo je potrebno izkoristiti. Dal bom svoj maksimum, da bom lahko enkrat na Celje pogledal kot nekakšno odskočno desko za odhod v tujino. Trenutno sem osredotočen le na igranje v rumeno-modrem dresu. Na vsakem treningu in na vsaki tekmi bom po svojih najboljših močeh pomagal klubu do dobre uvrstitve. Zdaj je največja želja, da se sezona začne. Želim si novih prvoligaških minut, novih izkušenj. « 183 cm visoki napadalec ima pravico nastopa že na uvodni tekmi nove sezone. Celje bo v nedeljo gostovalo pri Olimpiji.

 

Like this Article? Share it!