četrtek, 23. november 2017
NK Celje

Olimpija – Celje, Ljubljana (Stožice), ob 20.20

16. 7. 2017 Člansko moštvo

Nogometaši Celja bodo danes odigrali tekmo 1. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Varovance trenerja Tomaža Petroviča čaka gostovanje v Ljubljani pri Olimpiji. Tekma na stadionu v Stožicah se bo začela ob 20.20.

Glavni sodnik srečanja bo Matej Jug iz Tolmina. Njegova pomočnika bosta Uroš Bensa in Aleš Skok. Četrti sodnik bo Janez Bezjak. Peti in šesti bota Andrej Žnidaršič ter Roman Glažar. Delegat Dušan Bezjak.

Olimpija in Celje sta se v preteklosti pomerila dvaintridesetkrat. Štirinajst zmag so vknjižili Ljubljančani, sedem Celjani. Enajst srečanj se je končalo brez zmagovalca. Zadnji medsebojni obračun sta omenjeni zasedbi odigrali v 28. krogu prejšnje sezone. V Celju je bilo 1:1. Zadnji obračun v Stožicah se je končal z 2:1 v prid gostiteljev. Današnja tekma bo prva uradna na kateri se bo predstavil trener rumeno-modrih Tomaž Petrovič. Tekma 1. kroga Prve lige Telekom Slovenije bo v neposrednem prenosu na kanalu A.

Like this Article? Share it!