torek, 17. oktober 2017

Znani sodniki petkovega obračuna; Tomaž Petrovič: »Želimo si bučne podpore«

8. 8. 2017 Člansko moštvo

Prvenstveni obračun med Celjem in Triglavom je na sporedu, v petek, 11. avgusta, ob 18. uri, na stadionu Z’dežele. Znani so sodniki, ki bodo delili pravico na tekmi 5. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Glavni bo Dejan Balažič. Pomočnika Tomislav Pospeh in Dejan Povšnar. Četrti sodnik bo Asmir Sagrkovič, delegat srečanja pa Dušan Bezjak.

Po uspešno sanirani poškodbi se v člansko moštvo Nogometnega kluba Celje vrača branilec Tadej Vidmajer. Še kar nekaj časa pa trener Tomaž Petrovič ne bo imel na voljo poškodovanega Nina Pungarška.

Še vedno so vam na voljo sezonske vstopnice: KLIK

Spodaj si lahko ogledate video izjavo trenerja prve ekipe Tomaža Petroviča, ki je spregovoril o uvodnih štirih tekmah državnega prvenstva in o petkovem drugem domačem srečanju.

Po uvodnih štirih krogih Prve lige Telekom Slovenije in pred petkovo domačo tekmo s Triglavom, smo se pogovarjali s trenerjem Tomažem Petrovičem. 🎬⚽️🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 8. avgust 2017