torek, 16. januar 2018
NK Celje

Dan za tekmo! Celje – Triglav, ob 18.00

11. 8. 2017 Člansko moštvo

Celjske nogometaše danes čaka tekma 5. kroga Prve lige Telekom Slovenije. V Celju bo gostoval Triglav iz Kranja. Tekma se bo na stadionu Z’dežele začela ob 18.uri. To bo triindvajseti obračun Celja in Triglava. Rumeno-modri so zmagali na devetih tekmah, medtem ko današnji nasprotnik na šestih. Sedem tekem se je končalo z neodločenim rezultatom.

»Celoten teden smo dobro trenirali in se maksimalno dobro pripravili na Triglav. Gre za ekipo, ki ima svoje kakovosti in katera je do sedaj izgubila le eno tekmo. Prepričan sem, da bomo dali vse od sebe. Kot vedno gremo na tri točke,« je pred današnjo tekmo dejal trener vratarjev NK Celje Amel Mujčinović ter pristavil: »Nogomet se igra za gledalce in tokrat si želimo, da bi jih bilo veliko. Res je, da so v tem obdobju še dopusti, a verjamem, da bo dobro vzdušje. Vabim vse, da pridejo in nas podprejo. Obljubljam, da bomo naredili vse, da tri točke ostanejo doma.«

Zadnjo medsebojno tekmo sta moštvi odigrali v 35. krogu sezone 2013/2014. 17. maja 20014 so Celjani v Kranju zmagali z 1:0. Edini gol na tekmi je v 42. minuti dosegel Benjamin Verbič. Zadnja tekma v Celju se je prav tako končala z zmago rumeno-modrih, ki so bili uspešnejši z 2:0. Zadela sta Benjamin Verbič in Miha Zajc.

Tokrat imajo celjski nogometaši novo priložnost za uspeh, ko si želijo številčne podpore privržencev Nogometnega kluba Celje.

Cene vstopnic:
– Posamezna vstopnica: 7 EUR
– Dijaki, študenti in upokojenci: 5 EUR
– Otroci do 14. leta: brezplačno
– Družinska vstopnica in vstopnica za pare: 10 EUR

Še vedno vam je na voljo sezonska vstopnica za tekme članskega moštva NK Celje: KLIK

Matjaž Rozman in Luka Žinko vas prav prisrčno vabita na jutrišnjo tekmo Celje – Triglav 😊🎬🎙⚽️ Se vidimo! 🗣#GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 10. avgust 2017

Nino Pungaršek zaradi poškodbe v petek na domači tekmi s Triglavom ne bo na voljo trenerju Tomažu Petroviču. Vendar pa bo skupaj z vami pestiskal pesti za svoje moštvo. Vsem privržencem rumeno-modrih sporoča naslednje … 😉⚽️🎬🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 9. avgust 2017

Like this Article? Share it!