torek, 16. januar 2018
NK Celje

Selekcije Akademije Nogometnega kluba Celje pridno trenirajo na novi umetni travi

11. 8. 2017 Člansko moštvo

Stadion Olimp krasi nova umetna trava. Kot smo že nekajkrat poročali, je bila dosedanje že pošteno načeta, zato je bila zamenjava podlage nuja. Vse selekcije na čelu s trenerskim štabom so z navdušenjem pospremile novo podobo, predvsem pa pridobitev, ki pomeni še boljše pogoje za treninge in tekme. »Gre za veliko investicijo, ki smo jo pričakali z odprtimi rokami. Vsi nogometaši bodo imeli zdaj resnično odlične pogoje za vadbo, saj gre za izvrstno umetno travo. Celje je s prenovo igrišča Olimp dobilo zelo veliko. Lepo je videti najmlajše kako z nasmehom in zagnanostjo trenirajo na novi podlagi,« je z zadovoljstvom dejal vodja akademije Nogometnega kluba Celje Jani Žilnik.

Spodaj si lahko ogledate foto utrinke iz treninga mladinske selekcije Akademije NK Celje.

Foto: Z.P., Klemen Peras/NK CELJE

Like this Article? Share it!