torek, 16. januar 2018
NK Celje

Tomaž Petrovič: »Lahko smo še veliko boljši«

12. 8. 2017 Člansko moštvo

Celjski nogometaši so proti Triglavu vpisali četrto letošnjo točko. Po petih ligaških tekmah je izkupiček rumeno-modrih pet točk. Dva poraza, zmaga in neodločen rezultat. Elvedin Džinić je dosegel letošnji prvi prvenstveni gol, skupno pa je bil to peti gol zasedbe Celja v letošnji sezoni. V prihodnjem krogu bodo rumeno-modri gostovali pri Rudarju, v Velenju. Tekma 6. kroga Prve lige Telekom Slovenije je na sporedu v ponedeljek, 21. avgusta, ob 20. uri. Že v sredo varovance trenerja Tomaža Petroviča čaka tekma 1. kroga pokalnega tekmovanja. Proti Nafti, v Lendavi (18.00).

Po obračunu Celje – Triglav je spregovoril trener Tomaž Petrovič.

Izjava trenerja Celja Tomaža Petroviča po obračunu s Triglavom. Celjane zdaj čaka pokalna tekma z Nafto ⚽️🎬🎙🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 11. avgust 2017

Like this Article? Share it!