četrtek, 23. november 2017
NK Celje

Odmevi po štajerskem derbiju

9. 9. 2017 Člansko moštvo

Celjsko moštvo se je z zadovoljstvom vračalo iz gostovanja v Ljudskem vrtu. Neodločen rezultat daje dodatno samozavest nogometašem, ki so proti Mariboru prikazali izjemno borbeno igro. Rumeno-modri imajo na lestvici zdaj devet točk, ko so po zmagi proti Ankaranu vpisali nov pozitiven rezultat. Po štajerskem derbiju sta na novinarski konferenci spregovorila trener Dušan Kosič in vratar Metod Jurhar. Spodaj si lahko ogledate video izjavi.

Trener Celja Dušan Kosič po osvojitvi točke na obračunu z Mariborom 🎙🎥⚽️🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 8. september 2017

Vratar Celja Metod Jurhar je nocoj z nekaterimi izvrstnimi obrambami spravljal v obup domače nogometaše. Po osvojeni točki je spregovoril na novinarski konferenci 🎙🎥🎬🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 8. september 2017

Like this Article? Share it!