četrtek, 23. november 2017
NK Celje

Mladinci in kadeti do popolnega izkupička

10. 9. 2017 Akademija

Mladinska selekcija Nogometnega kluba Celje je v 5. krogu državnega prvenstva gostila Krko. Novomeščani so povedli z 1:0, vendar pa je rumeno-modrim uspelo preobrniti rezultat in na koncu slaviti z 2:1. Za Celje sta zadela Blaž Verhovšek in Luka Mihalič. Gostje so sicer povedli v 27. minuti, domači pa so zadeli v 48. in v 49. minuti. Celjsko moštvo v 6. krogu čaka gostovanje v Murski Soboto. V soboto bo nasprotnica varovancev trenerja Predraga Vasića domača Mura.

Tudi kadetsko moštvo je pred domačimi gledalci premagalo Krko iz Novega mesta. Prepričljivo, s 4:0. Dva gola je dosegel Lan Vidmar, po enega pa Svit Sešlar in Gabrijel Jevšenak. Zasedba trenerja Luke Gobca je večji del naloge opravila že v prvem polčasu, ki ga je dobila s 3:0. V soboto sledi gostovanje pri Muri.

Like this Article? Share it!