četrtek, 23. november 2017
NK Celje

NK Celje se je predstavil na Salonu športa

10. 9. 2017 Člansko moštvo

Nogometni klub Celje je bil prisoten na prireditvi Salon športa, v Celju, kjer so se predstavili celjski športni kolektivi. Naše barve sta predstavljala vratar Metod Jurhar in Herolind Cikaqi, ki sta bila dobesedno oblegana iz strani najmlajših. Podelila sta številne avtograme, se slikala z obiskovalci, obenem pa tudi razdelila ogromno klubskih šalov.

V video izjavi je spregovoril Herolind Cikaqi.

V tokratni video izjavi Herolind Cikaqi, ki je spregovoril o današnjem sodelovanju na prireditvi Salon športa, kjer so se predvsem najmlajšim predstavili celjski športni kolektivi. ⚽️🎥🎬🎙🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 9. september 2017

Spodaj si lahko ogledate še galerijo iz pestrega dogajanja na prireditvi Salon športa. Foto: Mitja Knez/NK Celje

Like this Article? Share it!