četrtek, 23. november 2017
NK Celje

Janez Pišek in Edin Kesić slavnostno na Polzeli

12. 9. 2017 Člansko moštvo

Nogometni klub Celje je bil danes prisoten na predstavitvi novega merilnika hitrosti, ki vas opozarja na Polzeli.»Za nas mladost na cesti ni norost, saj se trudimo voziti varno, še posebej v naseljih in kjer so na cestah otroci. Ponosni smo, da smo postali ambasadorji sistemov za umirjanje prometa v Polzeli, Solčavi in na Ljubnem,«pa sporočajo iz Zavarovalnice Triglav, ponosen sponzor celjskih nogometašev. Dogodka sta se udeležila Janez Pišek in Edin Kesić. »Čeprav je vseskozi močno deževalo, to ni skazilo odličnega vzdušja od sami predstavitvi merilnika hitrosti. Verjamem, da bodo zdaj vozniki na omenjenih območjih še bolj previdni, predvsem pa pozorni na hitrost. Vesel sem, da je bil na slavnostnem dogodku tudi Nogometni klub Celje,« je dogodek pokomentiral Edin Kesić.

Like this Article? Share it!