četrtek, 23. november 2017
NK Celje

Luka Žinko: »Pozivam vse naše privržence, da nas podprejo v velikem številu«

13. 9. 2017 Člansko moštvo

Tik pred vrati je nova domača tekma članskega moštva NK Celje. V 9. krogu Prve lige Telekom bodo Celjani v petek gostili Krško. To bo sicer uvodna tekma 8. kroga, rumeno-modri pa si jasno želijo vseh treh točk, s katerimi bi naredili skok po lestvici navzgor. Obenem varovanci trenerja Dušana Kosiča pozivajo vse privržence, da jih na tokratni domači tekmi podprejo v velikem številu.

»S točko v Mariboru smo bili zadovoljni. Zdaj posledično že nestrpno pričakujemo naslednjo tekmo, na kateri želimo pokazati še več. Želimo si novega pozitivnega rezultata. Ne smemo se sicer zanašati na eno tekmo, mi moramo pokazati konstantnost, napredek v igri in tudi sam odnos, s katerim verjamem, da bomo privabili še več gledalcev na tribune stadiona Z’dežele,« je za klubsko spletno stran NK Celje dejal Luka Žinko in se zatem dotaknil še stanja na lestvici: »Veseli nas, da smo povsem zraven višjih mest. Se pa z lestvico ne obremenjujemo, potem ko gremo od tekme do tekme. Na vsaki želimo pokazati, da si zaslužimo biti višje. Z odnosom do igre, do nogometa, je potrebno pokazati kje nam je mesto.« Krčani so bili za Celje na preteklih obračunih venomer neugoden nasprotnik. Po uvrstitvi v prvo ligo s Krčani s Celjani odigrali osem prvoligaških srečanj. Pet so jih zmagali, eno zmago so vpisali rumeno-modri, dve srečanji pa sta se končali z neodločenim rezultatom. Celjsko moštvo si zdaj želi še izboljšati medsebojno statistiko. »Zagotovo nas čaka zelo težka tekma. Zanimiva za gledalce. Na nas je, da se dobro pripravimo na Krško ter poizkusimo zmagati. Obenem pozivam vse naše privržence, da pridejo ter nas podprejo. Številčna podpora nam veliko pomeni,« je pristavil Luka Žinko, ki bo skupaj s preostalim moštvom lovil tretjo letošnjo prvenstveno zmago. Petkov obračun se bo začel ob 18.45.

 

 

Like this Article? Share it!