ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Mladinci v Murski Soboti do točke

18. 9. 2017 Akademija

Mladinska selekcija se je z gostovanja v Murski Soboti vrnila s točko. Obračun 6. kroga državnega prvenstva z domačo Muro se je končal z 2:2. Varovanci trenerja Predraga Vasića so po enkrat vodili (1:0) in enkrat zaostajali (2:1). Prvi gol je za rumeno-modre v 11. minuti dosegel Jan Poljanec. Drugega v 48. minuti Jaka Korošec. Po izenačenju na 2:2 se rezultat do konca srečanja ni več spremenil in Celjani so prišli do prvega letošnjega neodločenega rezultata. S sedmimi točkami na lestvici zasedajo osmo mesto. V soboto bo v Celju gostovalo Krško.

Tudi kadetska ekipa je gostovala v Murski Soboti, kjer pa je doživela minimalen poraz. Gostitelji so bili uspešnejši z 1:0. Trener Luka Gobec bo s svojimi varovanci konec tedna gostil Krško.

Like this Article? Share it!