ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

U12; Visoka zmaga proti Brežicam

19. 9. 2017 Akademija

Selekciji U12 in U14 Nogometnega kluba Celje sta odigrali novi prvenstveni tekmi. Zasedba U12 je v 3. krogu ligaškega dela sezone visoko zmagala. Celjani so z 19:0 premagali Brežice. Šest golov je dosegel Hugo Šelih, pet Niko Grlič, tri Ermal Memaj, dva Janin Petrak, po enkrat pa so bili uspešni Miha Dokler, Nik Arlič in Nai Topole. Ob koncu tedna sledi domača tekma z ekipo Pivovarja iz Laškega.

Selekcija U14 je v 3. krogu državnega prvenstva odigrala mestni obračun s Šampionom. Ta je zmagal s 3:2. Za Celje sta zadela Nejc Beltram in Miha Sitar. Varovanci trenerja Aljoše Sivka so po treh krogih na drugem mestu lestvice. Rumeno-modri bodo konec tedna gostovali v Šmartnem ob Paki.

V soboto naslednji preizkušnji čakata tudi mladinsko in kadetsko ekipo. Tako eni kot drugi bodo v soboto gostili Krško.

 

 

 

 

 

Like this Article? Share it!