ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Kadeti NK Celje do velike zmage proti Olimpiji

2. 10. 2017 Akademija

Kadetska ekipa celjskega prvoligaša je v 8. krogu domačega prvenstva vpisala veliko zmago. Z 1:0 je namreč slavila na gostovanju pri Olimpiji, v Ljubljani. Edini gol na tekmi je v 47. minuti dosegel nogometaš Olimpije Tim Židan, ki je zatresel lastno mrežo. Rezultat se do konca srečanja ni več spremenil in rumeno-modri so se sredi Ljubljane razveselili polnega izkupička. Varovanci trenerja Luke Gobca so zdaj na četrtem mestu lestvice. V soboto sledi domač obračun s Koprom.

Mladinska selekcija NK Celje je v 8. krogu državnega prvenstva gostovala v Ljubljani, pri Olimpiji. Slednja je zmagala s 5:1. Celjani so zaostanek zmanjšali v 83. minuti, ko je za 3:1 zadel Jaka Korošec. Zasedba trenerja Predraga Vasića na lestvici zaseda V soboto jo čaka domača tekma proti Kopru.

Like this Article? Share it!