ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Amadej Brecl in Janez Pišek odigrala celotno srečanje proti Luksemburgu

6. 10. 2017 Člansko moštvo

Trener prve ekipe Nogometnega kluba Celje Dušan Kosič med reprezentančnim premorom pogreša Amadeja Brecla in Janeza Piška. Omenjena igralca sta v teh dneh člana reprezentance Slovenije do 21 let. Ta je sinoči v Luksemburgu odigrala kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo, ki bo leta 2019 v Italiji in San Marinu. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 1:1. Janez Pišek in Amadej Brecl sta odigrala celotno srečanje. Zdaj je pred našo izbrano vrsto še ena kvalifikacijska tekma. Proti Črni gori, v Podgorici. Tekma je na sporedu v ponedeljek, potem pa se bosta člana ekipe Celja vrnila v domače okolje ter se z ekipo pripravljala na nadaljevanje domačega prvenstva.

Like this Article? Share it!