ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Dušan Kosič: »Smo na pravi poti. Verjamem, da bomo le še boljši«

6. 10. 2017 Člansko moštvo

Celjsko člansko moštvo bo danes zapustilo Laško, kjer je bilo nastanjeno v preteklih dneh. Pogoji za delo so bili naravnost odlični, ko lahko zatrdimo, da je bila odločitev, da prva ekipa Nogometnega kluba Celje za nekaj dni zamenja okolje, še kako dobrodošla. Ekipa se je še bolj povezala in dodatno dvignila tako vzdušje kot samozavest. Laški Thermani se zahvaljujemo za gostoljubje ter za izvrstne pogoje, ki so jih imeli na voljo naši nogometaši. »Pretekli dnevi so bili zelo dobrodošli. Trenerji in igralci smo bili vseskozi v stiku kar je zelo dobro. Fantje že vseskozi kažejo pravi odnos do dela, do tega kar počnemo. Malce obžalujemo, da nista z nami reprezentanta Janez Pišek in Amadej Brecl, ki se bosta moštvu pridružila v prihodnjem tednu. Vsak trening nam daje nove informacije, vsaka aktivnost pa poteka v smeri, da se še izboljšamo. Vse temelji k temu, da odpravimo pomanjkljivosti, ter da nenazadnje izboljšamo tudi sebe kot osebe in se kot ekipa še bolj povežemo,« je dejal trener članskega moštva Dušan Kosič. Daljši pogovor z njim si lahko ogledate na spodnji povezavi.

Celjski nogometaši v laški Thermani, kjer so na pripravah, skupaj spremljajo nogometno tekmo med Anglijo in Slovenijo. Pred skupnim druženjem smo se pogovarjali s trenerjem Dušanom Kosičem, ki je spregovoril o pripravah na nadaljevanje sezone.🎙🎥🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 5. oktober 2017

Like this Article? Share it!