ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Deni Štraus: »V Celju imamo nogometaši odlične pogoje za napredek«

7. 10. 2017 Člansko moštvo

Čez natanko en teden bodo celjski nogometaši nadaljevali s sezono v Prvi ligi Telekom Slovenije. Prihodnjo soboto bodo rumeno-modri gostovali v Novi Gorici, kjer se bo srečanje 12. kroga začelo ob 15. uri, z neposrednim prenosom na Šport TV. Celjsko moštvo se pospešeno pripravlja na samo nadaljevanje, v katerem bosta sledili po dve tekmi v enem tednu. Ob državnem prvenstvu namreč sledi še pokalno tekmovanje. Na dveh četrtfinalnih tekmah omenjenega tekmovanja se bo Celje pomerilo z Muro iz Murske Sobote. Pred nami so torej zelo živahni tedni, zato izkoristite možnost, da se udeležite tekem celjskih nogometašev ter jih podprite na poti do novih pozitivnih rezultatih, ki so jih nizali že na preteklih tekmah. »Na premor smo odšli mirni. S serijo pozitivnih rezultatov kar je zelo pomembno. Premor mislim, da je prišel v pravem trenutku, saj lahko popravimo oziroma dodamo tisto kar nam še manjka. Lahko rečem, da iz dneva v dan napredujemo,« je za klubsko spletno stran Nogometnega kluba Celje spregovoril Deni Štraus ter zatem nadaljeval: »Na preteklih tekmah na katerih smo nizali neodločene rezultate enega za drugim, nam je manjkala le še zmaga. Ampak najpomembneje je, da ni bilo poraza, zmage bodo zagotovo prišle. Pozitivno moramo gledati naprej. Gremo tekmo po tekmo.« Celjsko moštvo je na dosedanjih enajstih tekmah državnega prvenstva dokazalo, da lahko igra z vsako ekipo. »Res je temu tako, vendar pa rezerve imamo še precejšnje. Prostor za napredek je še velik,« je pristavil Deni Štraus, ki je pokomentiral tudi svoje priložnosti za dokazovanje: »Za mene je seveda super, da dobivam priložnosti. Da imam trenerjevo zaupanje. Moram pa reči, da je pri imeni še zelo veliko prostora za napredek, moram le trdo trenirati tudi v prihodnje. V Celju imamo nogometaši odlične pogoje, da se še bolj razvijemo ter naredimo korak naprej. Vzdušje? Po seriji pozitivnih rezultatov je zelo dobro. Zdaj smo se med reprezentančnim premorom še bolj povezali in nestrpno že čakamo nadaljevanje.«

Foto: EkipaSN

Like this Article? Share it!