petek, 19. januar 2018
NK Celje

Vstopnice za pokalni obračun Celje – Mura že v prodaji

10. 10. 2017 Člansko moštvo

V Celju bo po dolgih letih znova gostovala Mura. Celjski nogometaši jo bodo gostili na prvi četrtfinalni tekmi pokalnega tekmovanja. Na poti do pozitivnega rezultata pred povratnim srečanjem v Murski Soboti bodo potrebovali vašo podporo, zato ste že zdaj vabljeni, da se nam v torek, 17. oktobra, ob 17.15, pridružite na stadionu Z’dežele. Vstopnice za torkov obračun Celja in Mure so že v prodaji, potem ko se lahko s klikom na priloženo povezavo izognete čakalni vrsti na blagajni pred samim srečanjem. KUPI VSTOPNICO

Na voljo vam je posamična vstopnica, vstopnica za pare in družine, dijaška in študentska vstopnica, ter vstopnica za upokojence. Skupaj z vami do uvrstitve v polfinale pokalnega tekmovanja. Se vidimo!

Like this Article? Share it!