petek, 19. januar 2018
NK Celje

Reprezentanta znova na treningih prve ekipe; tri dni do tekme z Gorico

12. 10. 2017 Člansko moštvo

Trener članskega moštva Nogometnega kluba Celje Dušan Kosič je lahko spet zelo zadovoljen. Iz reprezentančne akcije izbrane vrste Slovenije do 21 let sta se namreč vrnila Janez Pišek in Amadej Brecl. Zdaj se ekipa pospešeno pripravlja na nadaljevanje sezone v Prvi ligi Telekom Slovenije. Ta konec tedna bo na sporedu 12. krog. Celjski nogometaši bodo v soboto gostovali v Novi Gorici, kjer se bo tekma začela ob 15. uri. Glavni sodnik bo Dragoslav Perić iz Kranja. Pomočnika bosta Dejan Švarc in Alen Salkić, četrti pa Andrej Žnidaršič. Delegat Jože Tomšič. Gorica in Celje sta se do sedaj pomerila že na devetdesetih tekmah. 35 obračunov je zmagal sobotni nasprotnik, 27 pa Celjani. 28 tekem se je končalo brez zmagovalca.

Spodaj si lahko ogledate video pogovor s članom prve ekipe NK Celje Lukom Žinkom, ki je spregovoril pred nadaljevanjem sezone. Pogovarjali smo se tudi z Janezom Piškom, ki je tako kot Amadej Brecl nosil dres izbrane vrste do 21 let. Proti Črni gori je dosegel tudi gol.

Nogometaši Celja bodo sezono Prve lige Telekom Slovenije nadaljevali v soboto. Gostovali bodo v Novi Gorici. Dneve do naslednje tekme nestrpno odšteva tudi Luka Žinko. ⚽️🎙🎥🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 11. oktober 2017

Janez Pišek in Amadej Brecl sta se danes vrnila iz reprezentančnih obveznosti izbrane vrste Slovenije do 21 let. V video pogovoru je spregovoril Janez Pišek, ki je dosegel gol proti Črni gori. ⚽️🎙🎥🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 11. oktober 2017

Like this Article? Share it!