ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Celjsko moštvo bo v dveh tednih odigralo pet tekem

13. 10. 2017 Člansko moštvo

Celjski nogometaši bodo med 14. in 28. oktobrom odigrali pet tekem. Tri prvenstvene in dve pokalni. Ritem bo resnično zelo natrpan, a rumeno-modri so pripravljeni, da tudi na naslednjih tekmah nanizajo pozitivne rezultate. Reprezentančni premor se počasi zaključuje in vse misli prve ekipe NK Celje so že usmerjene proti gostovanju v Novi Gorici, kamor varovanci trenerja Dušana Kosiča odhajajo v soboto.

______________________________________________________________________________________________________

Seznam tekem prve ekipe NK Celje v prihodnjih dveh tednih:

Sobota, 14. oktober; Prva liga Telekom Slovenije, 12. krog: Gorica – Celje (15.00),

Torek, 17. oktober; pokalno tekmovanje, prva tekma četrtfinala: Celje – Mura (17.15),

Sobota, 21. oktober; Prva liga Telekom Slovenije, 13. krog: Celje – Aluminij (13.00),

Torek, 24. oktober; pokalno tekmovanje, povratna tekma četrtfinala: Mura – Celje (14.00),

Sobota, 28. oktober; Prva liga Telekom Slovenije, 14. krog: Triglav – Celje (15.00).

______________________________________________________________________________________________________

Pred začetkom zahtevnega ritma je v spodnji video izjavi spregovoril član članskega moštva Amadej Brecl, ki se je skupaj z Janezom Piškom vrnil iz reprezentančnih obveznosti izbrane vrste Slovenije do 21 let.

Celjski nogometaši bodo med 14. in 28. oktobrom odigrali pet tekem. Tri prvenstvene (Gorica, Aluminij, Triglav) in dve pokalni (Mura). ⚽️ Pred začetkom pestrega ritma je spregovoril član članskega moštva Amadej Brecl.🎙🎥🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 12. oktober 2017

Like this Article? Share it!