četrtek, 23. november 2017

Nikola Gatarić: »Ko sem videl kakšna je roka, se mi je stemnilo«

14. 10. 2017 Člansko moštvo

Gostovanje v Novi Gorici si bo zagotovo za vedno zapomnil Nikola Gatarić. Član prve ekipe NK Celje je v drugem polčasu doživel dvojni zlom desne roke. Zgodilo se je takoj po njegovem vstopu, po prvem dotiku z žogo. Nikola je zdaj v bolnišnici, v Šempetru pri Gorici, kjer čaka na operacijo. »Počutim se veliko bolje kot pa sem se v trenutku, ko se je vse skupaj zgodilo. Resnično so bile grozne bolečine. Težko jih opišem. Hudo je bilo. Ne spominjam se točno vseh podrobnosti, a vem, da sem izbijal žogo. Prav tako se spominjam, da je nekaj zelo počilo. Ko sem videl kakšna je roka, se mi je stemnilo. Potreboval sem nekaj časa, da sem prišel do zraka, saj me je strašansko bolelo. Nesreče se dogajajo, takšno je življenje. Zdaj razmišljam samo v smeri, da dobro okrevam ter se vrnem na igrišče, da pomagam klubu in soigralcem v nadaljevanju sezone,« je za klubsko spletno stran Nogometnega kluba Celje dejal Nikola Gatarić. Nikoli želimo vse dobro, predvsem pa uspešno okrevanje po poškodbi. Verjamemo, da se bo na zelenice vrnil še močnejši.