četrtek, 23. november 2017
NK Celje

Vse misli usmerjene v pokalno tekmovanje; prihaja Mura

16. 10. 2017 Člansko moštvo

Celjski nogometaši so morali na hitro pozabiti poraz v Novi Gorici, kjer so jih gostitelji v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali z 2:1. Namreč, že v torek sledi nova tekma. Celjsko moštvo se bo na prvi četrtfinalni tekmi pokalnega tekmovanja pomerili z Muro. Slednja je torej tekmec v boju za uvrstitev v polfinale pokala, med najboljša štiri moštva omenjenega tekmovanja. Zato ste že danes prisrčno vabljeni, da se jutrišnje tekme udeležite v velikem številu ter podprete rumeno-modre na poti do ugodnega rezultata pred povratnim srečanjem v Murski Soboti. To bo prihodnji teden, v torek, 24. oktobra, ob 14.00. Jutrišnji obračun Celja in Mure se bo na stadionu  Z’dežele začel ob 17.15.

Vstopnice za jutrišnji obračun si lahko zagotovite tudi na naslednji povezavi: KLIK

Like this Article? Share it!