torek, 16. januar 2018
NK Celje

Mladinci in kadeti uspešni v Kranju

5. 11. 2017 Akademija

Mladinsko moštvo Nogometnega kluba Celje je zabeležilo že četrto zaporedno zmago. V 13. krogu državnega prvenstva je z 1:0 slavilo na gostovanju v Kranju. Mož odločitve proti Triglavu je bil v 58. minuti srečanja Gal Zorko. Mladinsko moštvo je poskrbelo za vnovičen skok po lestvici navzgor. Trenutno je na tretjem mestu. V nedeljo sledi gostovanje v Domžalah.

Za novo odlično novico iz rumeno-modrega tabora je poskrbelo tudi kadetsko moštvo. To je tako kot mladinsko slavilo v Kranju, kjer je v 13. krogu državnega prvenstva s 3:0 premagalo domači Triglav. Po en gol sta dosegla Erik Štraus in Teo Razpotnik, enkrat pa so gostitelji zatresli lastno mrežo. Čeprav vsa moštva še niso odigrala vseh trinajstih krogov, pa so Celjani trenutno vodilno moštvo lige. Tako kot mladinci bodo tudi kadeti v nedeljo gostovali v Domžalah.

Like this Article? Share it!