četrtek, 23. november 2017
NK Celje

V reprezentanci do 21 let trije člani NK Celje; za Cveka konec jesenskega dela

8. 11. 2017 Člansko moštvo

Slovenska reprezentanca do 21 let se pripravlja na kvalifikacijsko tekmo s Črno goro, ki bo v četrtek, 9. novembra, ob 19.00 v Novi Gorici. Naši fantje se v pomemben dvoboj podajajo z drugega mesta v kvalifikacijski skupini 9, kjer s popolnim izkupičkom vodi Francija, ki se bo s Slovenijo pomerila v Domžalah, 13. novembra. Slovenija se je s Črno goro srečala že oktobra, ko je v Podgorici slavila s 3:1. Janez Pišek in Amadej Brecl sta že standardna člana naše izbrane vrste, zdaj pa se ji je pridružil še tretji član prve ekipe NK Celje, Luka Šušnjara. Več kot odlično je torej, da naša izbrana vrsta premore že tri člane celjskega prvoligaša kar je še eno izmed potrdil dobrega dela.

Sicer pa deževje ni ovira za nogometaše. Rumeno-modri se pospešeno pripravljajo na nadaljevanje sezone. Vzdušje je nekoliko pokvarila poškodba Lovra Cveka na današnjem dopoldanskem treningu. Lovro ima počeno levo ključnico in zanj je žal jesenski del sezone že zaključen.

Spodaj si lahko ogledate utrinke iz dopoldanskega treninga.

Foto: Mitja Knez/NK Celje

 

Like this Article? Share it!