četrtek, 23. november 2017
NK Celje

V jesenskem delu le še ena domača tekma in tri gostovanja

9. 11. 2017 Člansko moštvo

Z enim očesom že gledamo proti nadaljevanju sezone. Celjsko moštvo v zaključku jesenskega dela sezone čakajo še štiri tekme. Domača z Mariborom (25.11) ter tri gostovanja. Pri ekipi Ankarana (18.11.), Krškega (2.12.) in Olimpije (9.12.). Spomladanski del tekmovalne sezone se bo začel 24. februarja, ko bodo rumeno-modri gostovali v Domžalah.

Tokrat pa vas članica prve ekipe ŽRK Z’dežele Klara Hrovatič vabi, da podprete celjske rokometašice na jutrišnji domači prvenstveni tekmi proti Ptuju. Zadnji vikend v mesecu bodo rokometašice na stadionu Z’dežele stiskale pesti za naše nogometaše, ki se bodo na zadnji domači tekmi pomerili z Mariborom.

Tokrat vas članica prve ekipe ŽRK Z'dežele Klara Hrovatič vabi, da podprete celjske rokometašice na jutrišnji domači prvenstveni tekmi proti Ptuju. Zadnji vikend v mesecu bodo rokometašice na stadionu Z'dežele stiskale pesti za naše nogometaše, ki se bodo na zadnji domači tekmi pomerili z Mariborom. 🙌🏻⚽️ 🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 9. november 2017

Like this Article? Share it!