nedelja, 17. december 2017
NK Celje

Velika zmaga mladinskega moštva v Domžalah

12. 11. 2017 Akademija

Mladinska selekcija Nogometnega kluba Celje je v 14. krogu državnega prvenstva gostovala v Domžalah, kjer je vpisala veliko zmago. Rumeno-modri so gostitelje premagali z 2:1. V 25. minuti je za prvo veselje z golom poskrbel Jan Poljanec, zatem so gostitelji v 25. minuti rezultat izenačili, ko je zadel Anis Jašaragič, za novo veselje in obenem zmago celjskih nogometašev pa je v 45. minuti poskrbel Nejc Plaznik. Naše moštvo je zabeležilo že peto zaporedno zmago. Celjani so sicer od 53. minute igrali z igralcem manj, saj je drugi rumeni karton prejel Blaž Verhovšek, zato je zmaga še toliko slajša. Celjsko moštvo po sedmi letošnji zmagi na lestvici zaseda odlično tretje mesto.

V Domžalah je tokrat gostovala tudi kadetska ekipa, ki pa je izgubila z 2:0. Kljub porazu naše moštvo na lestvici še naprej zaseda odlično tretje mesto. S točko manj od drugega Maribora in dve manj od vodilnih Domžal. Tako kadeti kot tudi mladinci bodo v zadnjem jesenskem krogu v nedeljo gostili zasedbo Bravo Publikum.

Foto: Boris Križnik

Like this Article? Share it!