petek, 19. januar 2018
NK Celje

Amadej Brecl: »Obračun z Ankaranom pričakujemo maksimalno motivirani«

14. 11. 2017 Člansko moštvo

Amadej Brecl, Janez Pišek in Luka Šušnjara so se danes vrnili iz reprezentančne akcije izbrane vrste Slovenije do 21 let. Člani celjskega prvoligaša so barve Slovenije zastopali proti Črni gori in proti Franciji, ko je zabeležili polovičen izkupiček. Črno goro so premagali z 2:1, medtem ko so proti Franciji izgubili s 3:1. Zdaj vsi trije znova vse misli usmerjajo h klubskim obveznostim. Konec tedna se bo namreč nadaljevalo državno prvenstvo. Amadej Brecl se je v domače okolje vrnil nekoliko poškodovan, v videu pogovoru pa je spregovoril o reprezentančnih obveznostih ter o pričakovanjih pred zadnjimi štirimi krogi v jesenskem delu sezone Prve lige Telekom Slovenije.

Amadej Brecl, Janez Pišek in Luka Šušnjara so se danes vrnili iz reprezentančne akcije. Amadej Brecl je spregovoril o obračunu s Črno goro in Francijo ter tudi o reprezentančnem krstu klubskega soigralca. 😉🎥🗣#GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 14. november 2017

 

Like this Article? Share it!