petek, 19. januar 2018
NK Celje

Pišek proti Franciji odigral celotno srečanje, debi Šušnjare

14. 11. 2017 Člansko moštvo

Izbrana vrsta Slovenije do 21 let, je v Domžalah odigrala novo kvalifikacijsko srečanje za uvrstitev na evropsko prvenstvo. Slovenija je proti Franciji izgubila s 3:1. Celotno srečanje je odigral član Celja Janez Pišek, medtem ko je nastopil tudi klubski soigralec Luka Šušnjara. V igro je vstopil v 67. minuti. Napadalec prve ekipe NK Celje je debitiral za reprezentanco Slovenije. Amadej Brecl tokrat ni igral, saj se je na preteklem obračunu s Črno goro poškodoval.

Na prvenstvo se ob Italiji neposredno uvrstijo zmagovalci devetih kvalifikacijskih skupin, najboljše štiri drugouvrščene ekipe pa se bodo prebile v dodatne kvalifikacije. Slovenija je po petih tekmah na drugem mestu lestvice.

Nogometaši Celja, ki so bili v preteklih dneh na reprezentančnih obveznostih, se zdaj vračajo v mesto ob Savinji. Do sobote sledi priprava na naslednjega nasprotnika v Prvi ligi Telekom Slovenije. V soboto prva ekipa NK Celje gostuje pri Ankaranu, v Dravogradu.

Like this Article? Share it!