ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Celjski nogometaši štiri točke za tretjim mestom

19. 11. 2017 Člansko moštvo

Celjski nogometaši so proti Ankaranu zabeležili peto prvenstveno zmago v letošnji sezoni. Tretjo zaporedno. Če prištejemo še pokalni zmagi proti Muri, potem je jasno, da so rumeno-modri v izvrstni pozitivni seriji. Na prvenstveni razpredelnici je moštvo Celja trdno na šestem mestu, saj prednost pred Kidričani in Krčani znaša pet točk. Celjani sicer za peto Gorico zaostajajo za točko, za četrtim Rudarjem za dve in za tretjimi Domžalami za štiri točke.

Spodaj si lahko ogledate video izjave po zmagi proti Ankaranu. Spregovorila sta trener Dušan Kosič in branilec Dejan Kelhar.

Po zmagi z 2:1 nad Ankaranom je spregovoril trener Celja Dušan Kosič. ⚽️🎙🎥🗣#GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 18. november 2017

Tudi branilec prve ekipe NK Celje Dejan Kelhar je spregovoril po tretji zaporedni zmagi. 🎙🎥Zdaj vse vabi na štajerski derbi z Mariborom. ⚽️🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 18. november 2017

Like this Article? Share it!