ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Odličen jesenski del sezone za mladinsko in kadetsko moštvo

20. 11. 2017 Akademija

S tekmo 15. kroga državnega prvenstva je mladinsko moštvo Nogometnega kluba Celje zaključilo jesenski del sezone. Rumeno-modri so tokrat gostili ljubljanski Bravo Publikum. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 1:1. Celjsko moštvo je z golom Gašperja Veligovška povedlo v 71. minuti, gostje so izenačili 14 minut kasneje. To je bila že šesta zaporedna tekma na kateri so naši nogometaši zabeležili pozitiven rezultat. Po petih zaporednih zmagah je sledil še neodločen rezultat. Po nekoliko slabšem začetku sezone so celjski nogometaši izvrstno zaključili prvi del sezone. Preostala moštva bodo v tem tednu odigrala zaostale tekme, naše moštvo pa je trenutno na tretjem mestu lestvice.  Drugi del sezone se bo s tekmami 16. kroga začel v soboto, 17. marca, ko bo Celje gostovalo v Radomljah.

Z ekipo Bravo Publikum so se pomerili tudi kadeti NK Celje. Rumeno-modri so se veselili zmage z 1:0. Edini gol na tekmi je v 33. minuti dosegel Erik Štraus. Tudi za kadetskim moštvom je uspešen prvi del sezone državnega prvenstva. Naši nogometaši so pred nadaljevanjem sezone na lestvici tretji.

Like this Article? Share it!