ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Poseben režim vstopa na tekmo Celje – Maribor

20. 11. 2017 Člansko moštvo

Nogometni klub Celje obvešča vse gledalce, da bo na sobotni prvenstveni nogometni tekmi, ko se bosta na stadionu Z’dežele v Celju pomerili ekipi Celja in Maribora, veljal nekoliko spremenjen način vstopanja na stadion. Domači gledalci bodo vstopali na vhodu št. 2, pokrite vzhodne tribune, gostujoči pa na vhodu št. 3, prav tako pokrite vzhodne tribune. Vsi gledalci vstopnice kupijo na enem prodajnem mestu – blagajni, ki se nahaja na platoju med športno dvorano Zlatorog in vhodom št. 1 nogometnega stadiona. Prodaja vstopnic bo potekala na dan tekme, od 19. ure dalje, na dveh prodajnih okencih in sicer ločeno za domače in gostujoče gledalce. Vstopnice je mogoče kupiti tudi v predprodaji na bencinskih servisih Petrol in preko spletne strani KLIK

Ker bodo sektorja E in F vzhodne pokrite tribune uporabljali gledalci iz Maribora, prosimo domače gledalce, da uporabljajo preostale sektorje vzhodne tribune (od A do D) in v skladu s takšno razporeditvijo kupijo tudi vstopnice za enega od navedenih sektorjev. Gostujoči gledalci kupijo vstopnice izključno za sektorja E in F vzhodne pokrite tribune štadiona z dežele. Gostujoča navijaška skupina bo nameščena na južni tribuni, kjer drugih gledalcev ne bo. Navijači kupijo vstopnice neposredno pri vhodu št. 5, južne tribune stadiona.

Nogometni klub Celje prosi vse gledalce za razumevanje z željo, da tekma poteka v športnem vzdušju.

Like this Article? Share it!