ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

V nedeljo na stadionu Matije Gubca s Krčani

1. 12. 2017 Člansko moštvo

Le še dva dneva nas ločita od predzadnje tekme v jesenskem delu tekmovalne sezone. V 18. krogu Prve lige Telekom Slovenije bodo celjski nogometaši v nedeljo gostovali v Krškem. S Krčani so se v letošnji sezoni enkrat že pomerili. 15. septembra, v Celju. Srečanje 9. kroga se je končalo z neodločenim rezultatom 0:0. Celje in Krško sta se v preteklosti pomerila devetkrat. Krčani so zabeležili pet zmag, Celjani eno. Trikrat se je končalo z delitvijo točk. »Za nami je lepa serija pozitivnih rezultatov, a tudi na zadnjih dveh tekmah v prvem delu sezone bomo naredili vse, da na zimski premor odidemo s pozitivnim zaključkom. V Krško odhajamo z dobro popotnico iz štajerskega derbija, vendar pa z maksimalno previdnostjo in trezno glavo,« je pred gostovanjem v Krškem dejal Janez Pišek, vratar Metod Jurhar je pristavil: »Ustvarili smo lep niz pozitivnih rezultatov, vendar nas že v nedeljo čaka težko gostovanje v Krškem. Tam bomo naredili vse, da to serijo še podaljšamo.« Rumeno-modri so trenutno na petem mestu lestvice (24 točk), Krčani so osmi (16 točk). Težav z rumenimi kartoni tokrat v celjskem moštvu ni. Glavni sodnik nedeljske tekme, ki se bo na stadionu Matije Gubca začela ob 14. uri, bo Roman Glažar. Prenos obračuna Krško – Celje bo na programu Šport TV.

Spodaj si lahko ogledate video izjavo Tadeja Vidmajerja, ki je spregovoril pred gostovanjem v Krškem.

Dve tekmi ostajata do konca jesenskega dela sezone. Na obeh bodo nogometaši Celja naredili vse, da pred zimskih premorom še obogatijo število osvojenih točk. To zatrjuje in obenem obljublja Tadej Vidmajer. 🎙🎥⚽️🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 1. december 2017

Like this Article? Share it!