ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Uspešna vrnitev Nina Pungarška

6. 12. 2017 Člansko moštvo

Po uspešno sanirani poškodbi trebušnega zidu smo v Krškem znova na delu videli Nina Pungarška. Slednji na na tekmi 18. kroga Prve lige Telekom Slovenije v igro vstopil v 46. minuti, ko je zamenjal Elvedina Džinića. »Na tej tekmi s Krčani se je videlo, če je zdaj pri meni vse v redu. Na srečo in in zelo sem zadovoljen. Občutki, ko sem znova zaigral so bili fantastični. Na igrišču se najbolje počutim. Težko je bilo čakati, da se bo poškodba dokončno sanirala. A zdaj je toliko bolje, vse to je za mano,« je o povratku dejal Nino Pungaršek, s katerim pa smo se tokrat pogovarjali na prav posebni lokaciji. V osebnem avtomobilu, v katerem je spregovoril o marsičem. Več pa na spodnji povezavi.

Video: Mitja Knez/NK Celje

Na gostovanju v Krškem je po daljšem obdobju v dresu Celja znova zaigral Nino Pungaršek, povratnik po poškodbi. Z njim smo se danes pogovarjali kar med vožnjo po Celju, v avtu. 🚙🎙🎥⚽️😉🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 6. december 2017

Like this Article? Share it!