ponedeljek, 18. december 2017
NK Celje

Jure Travner: »Naredili bomo vse, da prvi del sezone zaključimo pozitivno«

7. 12. 2017 Člansko moštvo

Olimpija in Celje si bosta v soboto stala nasproti petintridesetič. Pri petnajstih zmagah so Ljubljančani, Celjani pri sedmih. Dvanajst srečanj se je končalo z neodločenim rezultatom. Zadnjo medsebojno tekmo sta sobotna nasprotnika odigrala v 10. krogu letošnje sezone. Gledalci v Celju niso videli golov. Prvi obračun Olimpije in Celja pa je v letošnji sezoni s 3:1 pripadel Ljubljančanom, ki so bili uspešnejši pred domačimi gledalci. Za celjsko moštvo je gol dosegel Filip Dangubić. »Naredili bomo vse, da prvi del sezone zaključimo s pozitivnim rezultatom,« je pred zadnjo tekmo v letu 2017 dejal kapetan prve ekipe NK Celje Jure Travner. Sobotna tekma 18. kroga Prve lige Telekom Slovenije se bo v Stožicah začela ob 16.50. Glavni sodnik bo Andrej Žnidaršič.

Spodaj si lahko ogledate daljši pogovor s kapetanom Juretom Travnerjem.

Video: Mitja Knez/NK Celje

Kapetan članskega moštva Jure Travner je spregovoril pred zadnjo tekmo v prvem delu sezone. 🎙🎥 Pred sobotnim gostovanjem pri Olimpiji. ⚽️🗣 #GremoZdajCeljani

Objavil/a NK Celje dne 7. december 2017

 

Like this Article? Share it!