petek, 19. januar 2018
NK Celje

Celjsko moštvo s tremi novinci

10. 1. 2018 Člansko moštvo

Celjski nogometaši so ob 13. uri začeli s pripravami na drugi del sezone. V državnem prvenstvu jih čaka še osemnajst tekem ter še najmanj dve v pokalnem tekmovanju, kjer se bodo v polfinalu pomerili z ljubljansko Olimpijo.

Prvemu moštvu Nogometnega kluba Celje so se danes pridružili trije novinci. 19 – letni Dario Vizinger, 18 – letni Luka Kerin in 17 – letni Dušan Stojinovič. Dario Vizinger je kot posojen igralec HNK Rijeka igral za velenjski Rudar, zdaj pa se je preselil v mesto ob Savinji. Tudi Luka Kerin je napadalec. Pred prihodom v Celje je kot posojen nogometaš italijanskega Interja igral za Krško, kjer je sicer začel nogometno pot. Branilec Dušan Stojinovič se na stadion Z’dežele seli iz ljubljanskega Brava. Vsi trije so pogodbo s celjskim prvoligašem sklenili do 31. maja 2020. Pred prihodom omenjene trojice so se članskemu moštvu NK Celje že pridružili Rok Štraus, Mitja Lotrič in Žan Benedičič.

Dario Vizinger: »Vesel sem prihoda v Celje. Zdaj je na meni da potrdim zaupanje. Stanje v klubu je odlično in verjamem, da bo v prihodnje vse super. Celjski klub je zelo urejen, pogoji so odlični, na nas nogometaših pa je, da se maksimalno potrudimo.«

Luka Kerin: »Celjskemu klubu sem hvaležen, da mi je ponudil priložnost. Poizkusil jo bom maksimalno izkoristiti na vsakem koraku. Trudil se bom tako na treningih kot na tekmah. Vesel sem prihoda v Celje.«

Dušan Stojinovič: »Občutki po podpisu pogodbe so čudoviti. Zdaj je na meni, da pustim dober vtis ter izkoristim vsako priložnost.«

Trenerju Dušanu Kosiču bo v prihodnje na voljo tudi Tilen Pečnik, ki je kot posojen nogometaš Celja igral za Fužinar. Članskemu moštvu se bodo predvidoma pridružili tudi trije člani mladinske ekipe.

Spodaj sta vam na voljo video izjavi Luke Kerina in Dušana Stojinovića, ki sta spregovorila o občutkih po podpisu pogodbe z Nogometnim klubom Celje.

Foto, video: Mitja Knez/NK Celje

Luka Kerin

Prve misli novinca v članskem moštvu NK Celje Luke Kerina. Luka, Dobrodošel!

Objavil/a NK Celje dne 10. januar 2018

 

Dušan Stojinovič

Tudi Dušan Stojinovič je spregovoril o občutkih po podpisu pogodbe s prvo ekipo NK Celje. Dušan, dobrodošel!

Objavil/a NK Celje dne 10. januar 2018

Like this Article? Share it!