petek, 19. januar 2018
NK Celje

Foto: uvodni trening na Skalni kleti

10. 1. 2018 Člansko moštvo

Celjski nogometaši so prvi trening opravili na stadionu Skalna klet, kjer bodo sicer preživeli največ časa v uvodnem delu priprav na spomladanski del, ki se bo s tekmami 20. kroga Prve lige Telekom Slovenije začel v soboto, 24. februarja. Prvo pripravljalno tekmo bodo rumeno-modri odigrali v sredo, 24. januarja. Nasprotnik bo celjski Šampion. Tri dni kasneje sledi obračun s ptujsko Dravo.

V prihodnje bomo v dresu članskega moštva NK Celje videli tudi Darija Vizingerja, ki se je danes skupaj s preostalimi novinci že mudil na uvodnem treningu priprav na drugi del sezone. Njegovi prvi vtisi so odlični. »Vesel sem prihoda v Celje in vesel sem, da se je po premoru vse skupaj spet začelo. Ekipa je super, na nas pa je, da dobro treniramo. Moje želje so, da igram ter da si izborim vse več nastopov.«

Foto, video: Mitja Knez/NK Celje

Dario Vizinger

V prihodnje bomo v dresu članskega moštva videli tudi Darija Vizingerja, ki je danes skupaj s preostalimi novinci že mudil na uvodnem treningu priprav na drugi del sezone. Njegovi prvi vtisi so odlični. »Vesel sem prihoda v Celje in vesel sem, da se je po premoru vse skupaj spet začelo. Ekipa je super, na nas pa je, da dobro treniramo. Moje želje so, da igram, da si izborim vse več nastopov.«

Objavil/a NK Celje dne 10. januar 2018

 

Like this Article? Share it!